خدمات پس از فروش لباسشویی
» » مشارکت مردم در حوضه آبخیز

مشارکت مردم در حوضه آبخیز

تاریخ : 1397.11.12
نویسنده : washingmachine

وحید جعفریان در کارگاه آموزشی «نقش مشارکت مردمی در اجرای پروژه‌های منابع طبیعی و آبخیزداری» که با حضور رؤسای دفاتر آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی ادارات کل منابع طبیعی استان‌ها در انزلی برگزار شد، با بیان اینکه به دنبال تدوین یک سند راهبردی بر اساس ساختار منظم و منسجم هستیم، اظهارکرد: می‌خواهیم با سیاست‌های کلان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری هماهنگ باشیم لذا این سند بر جایگاه آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی تاکید دارد.

مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با تاکید بر لزوم اثربخشی فعالیت‌های این دفتر تصریح کرد: هدف اصلی ما از آموزش، ترویج مشارکت‌های مردمی و کمک به افزایش اثربخشی در اجرای پروژه‌های محوری منابع طبیعی و آبخیزداری است.

وی با بیان اینکه پهنه‌بندی را در راستای نظام نوین ترویج آغاز کردیم، گفت: یکی از فعالیت‌های اثربخش ما تدوین تجارب موفق سازمان‌ها بوده است که برگرفته از مستندات ملی و بین‌المللی است. لذا تاکنون ۷۰ خروجی موفق که قابلیت تعمیم به سایر پروژه‌ها را داشت احصا کردیم و بعد از ارزیابی و مستندسازی در معرض استفاده همگان قرار می‌گیرد.

دسته بندی :  اخبار