خدمات پس از فروش لباسشویی
» » بیمارستان کودکان مفید

بیمارستان کودکان مفید

تاریخ : 1397.11.19
نویسنده : washingmachine

دکتر محمد آقاجانی در مراسم افتتاحیه بخش گوارش، کبد و تغذیه بیمارستان کودکان مفید اظهار کرد: ١٩ بیمارستان تحت پوشش دانشگاه است، اما بیمارستان مفید سرشار از عاطفه است و آمدن به اینجا برایم ارزش دارد.

آقاجانی با بیان اینکه بازسازی بخش گوارش، کبد و تغذیه بیمارستان مفید با کمک خیرین انجام‌شده است، گفت: ٢١ سال قبل وقتی قرار بود رئیس دانشگاه سمنان شوم، آقای سیاری رئیس بخش گوارش و کبد بیمارستان مفید به من آموزش‌های زیادی دادند، چقدر خوشحالم امروز این بخش را به اسم آقای سیاری افتتاح می‌کنیم؛ بنایی که توسعه پیداکرده به کمک خیرین بوده است.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، وی با بیان اینکه بسیاری افراد مقیم خارج از کشور همچون آمریکا به ایران سفر می‌کنند تا درمان شوند، گفت: دستاوردهای بهداشتی بعد از انقلاب بی‌نظیر است و خدمات بسیار زیادی ارائه‌شده است و امیدوارم به این مهم در سایر حوزه‌ها اعم از فرهنگی، اقتصادی و غیره نیز دست‌یابیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه فجر ادامه داد: در حوزه سلامت شاهدیم چه اتفاقاتی شگرفی بعد از انقلاب رخ‌داده است؛ قبل از انقلاب برای دسترسی به خدمات درمانی مشکلات زیادی وجود داشت، اما اکنون در شهرهایی مانند زابل بیش از ٣۵ متخصص فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه خدمات درمانی در تمام شهرها وجود دارد و دورافتاده‌ترین شهرها نیز از خدمات پزشکی استفاده می‌کنند، گفت: این جزو افتخار ماست که همواره در دورافتاده‌ترین شهرها خدمات بسیار پیشرفته پزشکی انجام می‌شود و دیگر نیاز به اعزام بیماران به خارج از کشور برای انجام خدمات درمانی نداریم.

دسته بندی :  اخبار