خدمات پس از فروش لباسشویی
» » تعیین تکلیف دستفروشان

تعیین تکلیف دستفروشان

تاریخ : 1397.11.28
نویسنده : washingmachine

جمالی نژاد در نشست خبری که روز گذشته داشت، به مشاغل مزاحم شهری اشاره کرد و گفت: در بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها مشاغل مزاحم شامل مشاغل بسیاری است از جمله مشاغل سیار دستفروشان و… در هر شهر نیز ضوابط خاصی برای این افراد مشخص شده است. در تمام جهان نیز دستفروشان وجود داشته و تدابیر خاصی برای آنها اندیشیده شده است، در کشور ما نیز سند آسیب شناسی مشاغل مزاحم اعلام شده است و در خصوص دستفروشان نیز دستورالعملی در دست تهیه است که به محض تدوین اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: نمی‌توان با دستفروشان برخورد سلبی داشت و باید برخورد ایجابی داشته باشیم و تدابیری اندیشیده شود که همزمان با شکوفایی کسب و کار مغازه‌داران، دستفروش ان نیز بتوانند کار خود را ادامه دهند به همین دلیل تدابیر بسیار خوبی اندیشیده شده است که اعلام خواهد شد.

طرح"محدوده عوارضی"می‌تواند چابک تر از طرح‌های قبلی باشد

رئیس شورای عالی ترافیک کشور خصوص ورود شورای عالی ترافیک کشور به موضوع تبدیل طرح زوج و فرد به محدوده عوارضی گفت: شورای ترافیک کشور به موضوعاتی که مربوط به شهر تهران باشد کمتر ورود می‌کند و بیشتر موضوعات شهر تهران به شورای ترافیک استان تهران مربوط می‌شود اما نماینده وزارت کشور نیز در آنجا حضور داشت. طرح اخیری که مطرح شده طرحی است که با همدلی و همکاری پلیس وزارت کشور و شهرداری برنامه‌ریزی شده است و از تیر ماه سال آینده آغاز می‌شود و می‌تواند بسیار چابک‌تر و پویاتر از طرح‌های قبلی باشد و تمام تلاش نیز بر این بوده است که تأثیرگذاری آن در کاهش آلودگی هوای شهر تهران بیشتر باشد.

دسته بندی :  اخبار