خدمات پس از فروش لباسشویی
» » محل سکونت مالکان خودرو

محل سکونت مالکان خودرو

تاریخ : 1397.11.29
نویسنده : washingmachine

با توجه به دستورالعمل صادر شده، ارائه یکی از مدارک سند مالکیت منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه، سند اجاره منزل مسکونی به نام مالک وسیله نقلیه و جواز کسب معتبر به نام مالک وسیله نقلیه برای احراز محل سکونت الزامی است و متقاضیانی که این مدارک را ندارند، می‌توانند گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان با ذکر آدرس محل سکونت والدین که به تأیید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد یا معرفی‌نامه از محل خدمت (ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح) با ذکر آدرس محل سکونت کارکنان را ارائه کنند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه برخی متقاضیان نیز مدعی هستند که با پدر و مادر خود زندگی می‌کنند، گفت: این افراد باید سند استیجاری یا ملکی به نام پدر یا مادرشان را ارائه کنند همچنین مالکانی که منزلشان به نام همسرشان است می‌توانند با ارائه این سند نسبت به احراز محل سکونت خود اقدام کنند. افرادی نیز که هیچکدام از این مدارک را ندارند بر اساس محل صدور شناسنامه خود پلاک وسیله نقلیه دریافت می‌کنند.

وی درباره صدور پلاک وسیله نقلیه برای سازمان‌ها، کارخانجات و شرکت‌ها نیز اظهارکرد: برای این دسته از متقاضیان ارائه اساسنامه و روزنامه رسمی که حداکثر دو سال از تاریخ ثبت آن در روزنامه گذشته باشد الزامی است و پلاک نیز بر اساس شهرستان محل ثبت شرکت با ذکر آدرس دقیق محل فعالیت صادر می‌شود. در صورتی که این متقاضیان دارای شعبه و یا دفتر در سایر شهرها (به غیر از شهری که سازمان، کارخانه و یا شرکت در آنجا به ثبت رسیده است) باشند، پلاک مالکیت وسیله نقلیه بر اساس مندرجات اساسنامه و روزنامه رسمی آن‌ها با ذکر آدرس دقیق محل شعبه صادر می‌شود.

دسته بندی :  اخبار